GermanPolishEnglish

! SUPER ZLECENIE DO MOBILNEGO SENIORA !

🏠 KOD POCZTOWY: 72461 Albstadt

🛫 START: 19.01.2024 r.

💲 WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! STOPIEŃ JĘZYKA : DOBRY !!

💥 SENIOR: Pan Kurt, 87 lat, 85kg, 175cm

Poszukujemy Opiekunki do miłego Seniora. Pan Kurt choruje na niewydolność serca. Jest osobą mobilną, porusza się przy wsparciu rollatora lub laski. Senior używa wkładek higienicznych do bielizny. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarką, która przychodzi zakładać i ściągać rajstopy uciskowe

Opiekunka powinna pomóc w czynnościach życia codziennego, tj. higiena osobista, ubieranie się, pomoc przy drobnych pracach gospodarczych.

Ponadto, Starszy Pan preferuje spędzanie czasu wolnego w domu. Jednak rodzina prosi, aby wychodzić z Nim na spacery. Pan Kurt jest bardzo towarzyski i kulturalny.

Senior mieszka z żoną – nie wymagającą opieki, w pięknym, dużym domu jednorodzinnym.

🎀 Dla Opiekunki pokój z bezpośrednim wyjściem na ogród + osobna łazienka 🎀

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *