GermanPolishEnglish

!! SUPER ZLECENIE !! DO SAMOTNEJ PANI !! ESSEN !!

🏠 KOD POCZTOWY: 45134 Essen

START: 19.01.2024 r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! język-dobry

💗SENIORKA: Pani Toni, 83lata, 60kg, 160cm

U Seniorki zdiagnozowano początki Demencji. Pani jest po Udarze, zmaga się także z cukrzycą. Pomimo swojego wieku, jest bardzo sprawna. Porusza się samodzielnie. Rodzina chciałaby, aby Opiekunka monitorowała wejścia i zejścia ze schodów. Potrzebuje pomocy podczas dbania o higienę osobistą. Chodzi sama do toalety. Seniorka jest raczej powściągliwa i trzeba ją zachęcać do dbania o swoje ciało i regularnego jedzenia. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarką, która przychodzi podawać leki i mierzyć poziom cukru. Przesypia całe noce!!

Ponadto, Pani Toni jest kobietą bardzo kulturalną, uwielbia muzykę i wszystko co z tym tematem związane. Bardzo lubi spacery na świeżym powietrzu.

Opiekunka powinna też wspierać Starszą Panią w drobnych pracach domowych, takich jak: pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów w odległości spaceru, podawanie leków, itd.

🎉Seniorka mieszka w pięknym domu jednorodzinnym, gdzie dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój + wifi + własna łazienka !!!🎉

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *