GermanPolishEnglish

! SUPER ZLECENIE ! DO STARSZEJ SAMOTNEJ PANI ! OD ZARAZ !

🏣 KOD POCZTOWY: 76137 Karlsruhe

START: od zaraz

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIORKA: Pani Fany, 79 lat, 75kg, 155cm

Poszukujemy Opiekunki dla miłej i spokojnej Starszej Pani z początkiem Demencji. Seniorka choruje na Parkinsona i osteoporozę. Z powodu osłabienia starczego ma niedosłuch i niedowidzi, dlatego nosi okulary. Po domu porusza się przy pomocy rollatora lub laski, natomiast dłuższe dystanse wymagają użycia wózka, ponieważ są bardzo wyczerpujące. Podopieczna nie ma inkontynencji. Bardzo dobrze przesypia całe noce. Ponadto jest osobą bardzo kulturalną, interesuje się głównie sportem .

Pani Fany potrzebuje towarzystwa i wsparcia w codziennych czynnościach, tj. higiena osobista, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, podawanie leków, pomoc podczas przyjmowania posiłków.

Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów w odległości spaceru.

🧡Opiekun ma zapewniony w pełni wyposażony pokój z TV i internetem + własna łazienka!!🧡

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *