GermanPolishEnglish

! SUPER ZLECENIE ! OD POŁOWY STYCZNIA !

🏠 KOD POCZTOWY: 37213 Witzenhausen

🛫 START: 15.01.2024 r.

💲 WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! WYMAGANY JĘZYK W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM !!

💥 SENIORKA: 65 lat, 53kg, 163 cm

Poszukujemy Opiekunki dla samotnej Starszej Pani. Podopieczna jest po operacji kręgosłupa, porusza się przy pomocy rollatora. Sprawnie korzysta z toalety, na obecną chwilę używa wkładek higienicznych do bielizny.

Pani jest osobą bardzo serdeczną, bardzo dobrze współpracuje podczas zajęć fizjoterapeutycznych, dzięki którym umacnia mięśnie osłabionej lewej nogi. Seniorka jest bardzo samodzielna, potrzebuje niewielkiego wsparcia w czynnościach życia codziennego, tj. higiena osobista, kąpiel, ubieranie się, zakupy w odległości spaceru, gotowanie itd.

Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym 🏡 w pięknej malowniczej i spokojnej wsi.

🚦 Dla Opiekunki pełne wyposażenie pokoju wraz z dostępem do internetu + prywatna łazienka !!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *