GermanPolishEnglish

SUPER ZLECENIE ! OD ZARAZ ! DO SAMOTNEJ SENIORKI ! Z PODSTAWĄ JĘZYKA !

🏠 KOD POCZTOWY: 37276 Eschwege

🛫 STRART: od zaraz

💰 WYNAGRODZENIE: 1500 EURO NETTO !! PODSTAWOWY język niemiecki

🚘WYMAGANE PRAWO JAZDY!-DOSTĘPNY JEST SAMOCHÓD🚘

💗SENIORKA: Pani Ursula, 92lat, 46kg, 146cm

Poszukujemy Opiekunki dla Pani Ursuli. Seniorka przeszła Udar, zmaga się również z Arytmią serca. Czasami ma problem z orientacją miejscową. Porusza się przy pomocy kuli. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarką, która przychodzi podawać leki. Pani korzysta z toalety samodzielnie. Przesypia całe noce!

Rodzinie przede wszystkim zależy na codziennej pomocy Seniorce w sprawach osobistych, tj. higiena, kąpiel, ubieranie się/wstawanie, podawanie posiłków. Do zadań Opiekunki należeć będzie również pomoc w drobnych sprawach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów – choć rodzina bardzo pomaga w tych dziedzinach.

Seniorka mieszka w pięknym domu jednorodzinnym, gdzie dla Opiekunki jest zagwarantowany jest

WŁASNY POKÓJ Z TV + WIFI + PRYWATNA ŁAZIENKA !!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *