GermanPolishEnglish

Super zlecenie ! Okolice Dusseldorf. Senior w domu i pracująca żona, która wraca późnymi popołudniami.

Wynagrodzenie: 1800€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: Od zaraz
Lokalizacja: 41812 Erkelenz, Niemcy

Poszukujemy miłej i przyjaźnie nastawionej opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do seniorka mieszkającego z żoną. Żona seniora praktycznie kilka razy w tygodniu wraca bardzo późno z pracy w resztę dni również pracuje, więc bardzo rzadko bywa w domu. Senior ma 51 lat jest po udarze i ma problemy z poruszaniem się i wykorzystuje do tego wózek inwalidzki. Podopieczny korzysta z pieluch.
Zlecenie jest w domku jednorodzinnym bardzo dużym z ogrodem, w którym dla opiekunki przygotowana została w pełni wyposażona sypialnia z telewizorem i dostępem do Internetu.
Senior potrzebuje pomocy przy codziennych obowiązkach domowych związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego jak również przy czynnościach związanych z podstawową higieną seniora.
W ciągu dnia nie ma żadnego problemu z czasem wolnym dla opiekunki.
Sklep znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od domu.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 66 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1800 EURO
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: Od zaraz
Lokalizacja: 41812 Erkelenz, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *