GermanPolishEnglish

!! UMOWA ZASTĘPSTWO !! 6 TYGODNI ! Z PRAWEM JAZDY !

🏠 KOD POCZTOWY: 26624 Südbrookmerland

START: 31.01.2024 r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! STOPIEŃ JĘZYKA : DOBRY !!

💗SENIOR: Pan Johann, 83lata, 95kg, 180cm

Dla Naszego Podopiecznego poszukujemy Opiekunki na zastępstwo, 6 tygodni!!

U Seniora zdiagnozowano początek Demencji. Ze względu na wiek zmaga się też z problemami związanymi z osłabieniem starczym. Ma lekki niedosłuch, dlatego używa aparatu słuchowego. Pogorszył Mu się wzrok, co powoduje noszenie okularów. Starszy Pan używa wkładek higienicznych. Porusza się przy pomocy rollatora, jednak większość czasu spędza w łóżku. Bardzo dobrze współpracuje z obecną Opiekunką. Aktualnie ma też regularne wizyty pielęgniarki, która podaje leki. Senior 4 razy w tygodniu uczęszcza do przedszkola dla Seniorów.

Pan Johann potrzebuje wsparcia podczas wykonywania codziennych czynności osobistych, tj. higiena i pielęgnacja osobista, kąpiel, wstawanie, ubieranie się/rozbieranie, pomoc w przyjmowaniu posiłków-podanie łyżki, widelca, itp.

Opiekunka Powinna również pomóc Panu w drobnych pracach domowych, np. pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów.

Seniorem opiekuje się również jego żona, która jest nadal w bardzo dobrej kondycji psychicznej (80 lat). Przeszła operację kolana, więc nie może sama się już Nim zajmować.

🎀Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym, gdzie dla Opiekunki są zapewnione dwa w pełni wyposażone pokoje z dostępem do internetu + własna łazienka🎀

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *