GermanPolishEnglish

UMOWA ZASTĘPSTWO !! WYJAZD NA 3 TYGODNIE !!

🏡 KOD POCZTOWY: 31226 Peine

STRART: 29.01.2024

💰 WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY język niemiecki

💖SENIORKA: Pani Heidi, 8lata, 85kg, 162cm

Poszukujemy Opiekunki na zastępstwo do Podopiecznej, Pani Heidi.

Seniorka cierpi na początki Demencji. Nie jest już osobą mobilną. Nie wymaga przenoszenia. Cały swój czas spędza w łóżku. Używa wkładek higienicznych do bielizny. Z powodu pogarszającego się wzroku zaczęła nosić okulary. Przesypia całe noce!

Ponadto Starsza Pani bardzo dobrze współpracuje z obecną Opiekunką. Stara się bardzo pomagać we własnej pielęgnacji. Jest przyjaźnie nastawiona do nowo poznanych osób. Jest także osobą bardzo kulturalną i towarzyską. Uwielbia czytać i oglądać telewizję.

Pani Heidi potrzebuje wsparcia w podstawowych czynnościach życiowych, takich jak, higiena osobista, pielęgnacja ciała, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, podawanie leków. Opiekunka powinna tez pomóc Podopiecznej w drobnych pracach domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów w odległości spaceru.

Pani mieszka z mężem, któremu wystarczy przypominać o lekach.

Seniorzy mieszkają w pięknym domu jednorodzinnym, w małym miasteczku, niedaleko Dolnej Saksonii.

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *