GermanPolishEnglish

Uwaga drogie Panie, bardzo fajne, lekkie zlecenie Samotny mobilny senior, bez pracy w nocy, okolice Hanower

Wynagrodzenie: 1600€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: komunikatywna 😊
Rozpoczęcie pracy: 12.11.2022
Lokalizacja: 38228 Salzgitter, Niemcy

Pan Friedrich jest bardzo spokojnym i miłym seniorem. Poszukuje on opiekunki, która pomoże mu w codziennym życiu. Senior chciałby by opiekunka pomogła mu w obowiązkach domowych i przy czynnościach związanych z codzienną higieną. Senior ma 89 lat, waży 90 kilogramów i ma 174 centymetry wzrostu.
Senior jest mobilny, na zleceniu nie ma transferu ani pracy w nocy!
Pan Friedrich prosił by opiekunka miała prawo jazdy, ułatwi to robienie zakupów.
Podopieczny ma bardzo łagodną demencję, jest trochę zapominalski i ma łagodny reumatyzm. Senior porusza się samodzielnie czasami wspomaga się rollatorem. Korzysta z pieluch.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki.
Zlecenie jest w domu wielorodzinnym, na miejscu jest w pełni wyposażona sypialnia z radiem, telewizorem i dobrym połączeniem internetowym.
💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 51 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *