GermanPolishEnglish

UWAGA DROGIE PANIE! ZLECENIE DO ŚWIĄT! Sprawdzone zlecenie na zastępstwo naszej opiekunki! Samotna seniorka mieszkająca w Berlinie

Wynagrodzenie: 1700 EURO + 400 EURO PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: Od zaraz – DO ŚWIĄT
Lokalizacja: 15344 Strausberg, Niemcy

Córka pracuje do godziny 18:00, po przejmuje opiekę nad mamą 🙂
Poszukujemy opiekunki na zlecenie do podopiecznej, z którą współpracujemy od dawna. Poszukujemy Pani z doświadczeniem i dobrą znajomością języka niemieckiego.
Seniorka jest bardzo spokojna, przesypia całe noce. Choruje na umiarkowaną demencję i porusza się na wózku inwalidzkim. Jeżeli chodzi o przechodzenie na wózek seniorka potrzebuje z tym pomocy. Jak również przy codziennych obowiązkach domowych czy podstawowej higienie.
Na miejscu jest jej córka, która bardzo dużo pracuje ale w razie potrzeby jest bardzo pomocna.
Podopieczna jest bardzo spokojną i miłą osoba, lubi bardzo rozmawiać stąd poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego.
Przez większość dnia seniorka ogląda telewizję, słucha muzyki, lub czyta wszelkiego typu czasopisma.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 58 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1700 EURO
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: Od zaraz – DO ŚWIĄT
Lokalizacja: 14548 Schwielowsee, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *