GermanPolishEnglish

! WYMAGAJĄCE ZLECENIE !

🏠 KOD POCZTOWY: 48431 Rheine

START: 26.01.2024 r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1900 EURO NETTO !! biegły język niemiecki

🚘 WYMAGANE PRAWO JAZDY 🚘

💗SENIORKA: Pani Marion, 80lat, 90kg, 174cm

Poszukujemy Opiekunki dla Pani Marion. Seniorka ma zdiagnozowaną Astmę, Artrozę oraz początek Depresji. Cierpi również z powodu kurczenia się móżdżka, skutkujące problemami z równowagą i poruszaniem się. Podczas przemieszczania się korzysta z chodzika lub pomocnej dłoni. Czasem się kołysze, dlatego wymaga niewielkiej asekuracji. Ważne jest, aby uczęszczała na spacery, by nie zapomnieć w jaki sposób się chodzi.. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarką, która obecnie przychodzi pomóc w utrzymaniu higieny osobistej oraz zakładać i ściągać rajstopy uciskowe. Pani używa wkładek higienicznych do bielizny. Co tydzień przyjeżdża także fizjoterapeuta, z którym Starsza Pani aktywnie ćwiczy. Do Seniorki trzeba wstać 1 raz w nocy i pomóc przejść do toalety.

Ponadto, Seniorka jest osobą bardzo komunikatywną i dobrą. Bardzo lubi czytać książki i oglądać TV.

Podopieczna potrzebuje wsparcia w wykonywaniu czynności, takich jak higiena osobista, kąpiel, wstawanie, ubieranie się/rozbieranie, itd.

Do obowiązków Opiekunki należeć będą również drobne prace gospodarcze w domu, np. pranie, sprzątnie, gotowanie, robienie zakupów, itp.

Pani Marion mieszka samotnie. Córka odwiedza Ją co dwa tygodnie, tak by Opiekunka miała cały dzień wolny.

⚜💖Dla Opiekunki własne mieszkanie, z pełnym wyposażeniem, na piętrze domu rodzinnego 💖⚜

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *