GermanPolishEnglish

WYMAGANA PODSTAWA JĘZYKA, ZLECENIE DLA OPIEKUNA LUB OPIEKUNKI

Wynagrodzenie: 1600€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: PODSTAWOWA
Rozpoczęcie pracy: 15.11.2022
Lokalizacja: 91589 Aurach, Niemcy

Poszukujemy opiekunki lub opiekuna na zlecenie do podopiecznego chorego na zespół Downa, który ma 58 lat i mieszka z mamą. Na miejscu mama pomaga z obowiązków domowych gotuje i zajmuje się praniem, czasami pomoże z posprzątaniem mieszkania.
Podopieczny Elmar obecnie jest osobą leżącą, który czasami potrzebuje wsparcia by siąść na wózek, jednak zdecydowaną większość czasu spędza leżąc.
1-2 razy w tygodniu przychodzi pielęgniarka, która pomaga w opiece czy też przy sprzątaniu domu. 1 w tygodniu przychodzi fizjoterapeuta.
Dla rodziny najważniejsze jest by opiekunka pomagała i spędzała czas z podopiecznym Elmarem, przy obowiązkach domowych to jedynie może przydać się wsparcie czy sprzątanie.
W domu podopieczny z mamą mieszkają na parterze, tam też znajduje się sypialnia opiekunki bądź opiekuna z radiem i połączeniem internetowym. Na piętrze mieszka siostra podopiecznego, która w razie jakiejś sytuacji może pomóc. Na miejscu jest duży ładny ogród.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla podopiecznej.
Rodzina prosiła by opiekunka miała prawo jazdy, na miejscu dostępny jest samochód z manualną skrzynią biegów. Ułatwi do robienie zakupów opiekunce😊

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 62 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1600 EURO
Znajomość języka: PODSTAWOWA
Rozpoczęcie pracy: 15.11.2022
Lokalizacja: 91589 Aurach, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *