GermanPolishEnglish

WYSTARCZĄ PODSTAWY JĘZYKA, OKOLICE STUTTGARTU, samotna seniorka

Wynagrodzenie: 1350€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: PODSTAWOWA
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 71083 Herrenberg, Niemcy

Pani Katharina poszukuje opiekunki. Podopieczna jest bardzo miłą i życzliwą osobą, która ma objawy bardzo łagodnej demencji typowej jak na swój wiek, ponieważ ma 86 lat. Seniorka jest bardzo drobnej budowy, ma 155 cm wzrostu i waży około 55 kilogramów. Ze względu na wiek seniorka porusza się z pomocą rollatora.
Na zleceniu nie ma transferu ani pracy w nocy.
Pomoc potrzebna jest przy codziennych obowiązkach domowych związanych z dbaniem o gospodarstwo domowe jak również przy podstawowej higienie Pani Kathariny.
Na piętrze domu jest praktycznie prywatne mieszkanie dla opiekunki w którym opiekunka ma telewizor, połączenie z Internetem i prywatną łazienkę.
Niedaleko mieszka syn, który w razie potrzeby może pomóc.
W ciągu dnia nie ma żadnego problemu z czasem wolnym dla opiekunki.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 61 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1350 EURO
Znajomość języka: PODSTAWOWA
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 71083 Herrenberg, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *