GermanPolishEnglish

ZLECENIE DLA MIŁEGO OPIEKUNA 36272 Niederaula

🏠 LOKALIZACJA: 36272 Niederaula

START: ok. 12.07.2024

💰 WYNAGRODZENIE: 2000 EURO NETTO !! 💌DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!!💌

💌👴SENIOR: 63 lat, 180cm, 80kg


👤

Poszukujemy empatycznego i wyrozumiałego Opiekuna, dla bardzo spokojnego Seniora (63 lata), po udarze, który mieszka z żoną w pięknej Hesji, we wsi w rejonie Fuldy. Z uwagi na przebyty udar Podopieczny potrzebuje troskliwej opieki, porusza się na wózku inwalidzkim, nie jest przykuty do łóżka, próbuje stanąć na nogi. Jest miłym introwertykiem z chwilowymi stanami depresyjnymi. Potrzebuje pomocy przy przenoszeniu się z łóżka na wózek inwalidzki i z powrotem. Potrafi przez krótki czas stać na nogach. Pomaga w przenoszeniu nóg i ramion. Opiekun będzie musiał dbać o regularne przyjmowanie leków i pomagać przy kąpieli. Łazienka przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Żona potrzebuje pomocy w gospodarstwie domowym: gotowaniu, praniu, sprzątaniu mieszkania, ale zakupy robi sama. Starszy Pan jest bardzo optymistycznie nastawiony do życia i miły dla otoczenia.

Dla Opiekuna przygotowany będzie osobny pokój z TV, z dostępem do internetu i własną łazienką.

🔍

Chcesz dowiedzieć się więcej? ✅

🌞🏖️W tym sezonie letnim przygotowaliśmy specjalną premię wakacyjną! 🎉
💰Premia wynosić będzie 300 € netto!💰

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *