GermanPolishEnglish

ZLECENIE DLA OPIEKUNKI LUB OPIEKUNA WYMAGANE PODSTAWOWE SŁOWA W JĘZYKU NIEMIECKIM

Wynagrodzenie: 1400€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: podstawowe słowa 😊
Rozpoczęcie pracy: 09.11.2022
Lokalizacja: 86415 Mering, Niemcy

Poszukujemy opiekunki ze znajomością podstawowych słów języka niemieckiego, która jest bardzo miła i przyjaźnie nastawiona do podopiecznych.
Seniorka jest osobą bardzo spokojną, która jest po udarze i ma umiarkowaną demencję. Seniorka porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, jednak jest bardzo samodzielna i przy przechodzeniu potrzebuje wyłącznie małego wsparcia. Pani Helga nosi pieluchy.
Na miejsce przychodzą pielęgniarki, rozkładają leki i sprawdzają stan skóry, ponieważ seniorka dużo czasu spędza w łóżku lub na wózku inwalidzkim. Seniorka lubi śpiewać sobie w ciągu dnia lub grać w gry planszowe.
Pani Helga potrzebuje pomocy w codziennych obowiązkach domowych związanych z prowadzeniem mieszkania i przy czynnościach związanych z podstawową higiena podopiecznej.
Na miejscu nie ma pracy w nocy.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki, sklep znajduje się w odległości kilku minut spacerem od mieszkania.
Dla opiekunki przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia z telewizorem i dobrym dostępem do Internetu.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 51 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *