GermanPolishEnglish

ZLECENIE DLA OPIEKUNKI Z DOŚWIADCZENIEM 83093 BAD ENDORF

🏠 LOKALIZACJA: 83093 Bad Endorf

START: OK. 01.07.2024

💰 WYNAGRODZENIE: 2000 EURO NETTO !! 💌PODSTAWOWY JĘZYK NIEMIECKI !!!💌

💌👴SENIOR: 84 lat  76 kg


🏡LOKALIZACJA: 83093 Bad Endorf, ok. 25 km do Rosenheim Górnej Bawarii

👤Wymagania: podstawowa znajomość języka niemieckiego lub korzystanie z aplikacji tłumaczącej

Poszukujemy ciepłej i wyrozumiałej Opiekunki, dla bardzo spokojnego Seniora (84 lata), który większość czasu spędza już w łóżku. Z uwagi na swoje przewlekłe choroby potrzebuje troskliwej opieki przy profilaktycy odleżynowej. Podopieczny jest po udarze i ma paraliż lewej strony, co dodatkowo utrudnia swobodne połykanie, dlatego ma specjalną dietę. Pacjent jest pod opieką pielęgniarską, ale potrzebuje towarzystwa i ogólnej opieki poza pielęgniarską.

Senior posiada wózek inwalidzki na którym spędza trochę czasu, i potrzebuje pomocy w podnoszeniu (specjalistyczny podnośnik) i siadaniu na niego. Chodzenie i stanie nie jest już możliwe, ale ważne aby dbać o zmianę pozycji na łóżku i wymiany podkładów odleżynowych.

Mimo wielu trudności życiowych Senior jest pełen entuzjazmu, bardzo cierpliwy i spokojny, potrzebuje towarzystwa i zwykłej ludzkiej życzliwości.

Nieopodal mieszkają Jego przyjaciele, którzy są zawsze chętni do pomocy przy robieniu zakupów, gotowaniu czy sprzątaniu.

Dla Opiekunki przewidziany jest osobny pokój z łazienką, TV oraz dostępem do internetu.

🔍

Chcesz dowiedzieć się więcej? ✅

🌞🏖️W tym sezonie letnim przygotowaliśmy specjalną premię wakacyjną! 🎉
💰Premia wynosić będzie 300 € netto!💰

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *