GermanPolishEnglish

!! ZLECENIE DO SAMOTNEJ SENIORKI Z PARKINSONEM !! Düsseldorf !!

🏣 KOD POCZTOWY: 40468 Düsseldorf

START: 29.01.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIORKA: Pani Edeltraud, 86lat, 50kg, 168cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Edeltraud. Seniorka cierpi na Parkinsona. Jest po Udarze. Nosi okulary i aparat słuchowy. Po domu porusza się przy pomocy Rollatora. Dłuższe spacery na świeżym powietrzu wymagają użycia wózka, ze względu na to, że jest to mniej męczące i wygodniejsze dla Pani. Starsza Pani nosi wkładki higieniczne do bielizny. PRZESYPIA CAŁE NOCE!

Ponadto, Seniorka jest osobą bardzo spokojną i cichą.

Podopieczna potrzebuje wsparcia w wykonywaniu codziennych czynności życiowych, takich jak, dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, przyjmowanie pokarmu, itd. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, itp.

Rodzina często odwiedza Panią, bardzo pomagają Seniorce, odciążając tym samym Opiekunkę.

🎀Dla Opiekunki SUPER WARUNKI MIESZKALNE !

🌼WŁASNY W PEŁNI WYPOSAŻONY POKÓJ + WIFI + PRYWATNA ŁAZIENKA !!🌼

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *