GermanPolishEnglish

Zlecenie do seniora, żona w szpitalu i nie wiadomo kiedy wróci. Okolice Bielefeld

Wynagrodzenie: 1800€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 32791 Lage, Niemcy

Obecnie samotnie mieszkający senior poszukuje opiekunki. Senior choruje na stwardnienie rozsiane i potrzebuje pomocy na miejscu w domu. Senior porusza się na wózku inwalidzkim i korzysta z pieluch. Pan Hans jest bardzo rozmowny i lubi spędzać czas w towarzystwie opiekunki. Niedaleko mieszka również rodzina, która od czasu do czasu przychodzi go odwiedzić na chwile.
Senior potrzebuje pomocy w codziennych obowiązkach związanych z dbaniem o dom i przy podstawowej higienie. Senior ma 72 lata i waży 95 kilogramów, ma 175 centymetrów wzrostu.
W ciągu dnia nie ma żadnego problemu z czasem wolnym dla opiekunki.
Pan Hans prosił by opiekunka miała prawo jazdy, by ułatwić robienie zakupów.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 53 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *