GermanPolishEnglish

ZLECENIE DO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

𝗣𝗥𝗔𝗖𝗔 𝗗𝗢 𝗦́𝗪𝗜𝗔̨𝗧 𝗕𝗢𝗭̇𝗘𝗚𝗢 𝗡𝗔𝗥𝗢𝗗𝗭𝗘𝗡𝗜𝗔 – 𝗕𝗟𝗜𝗦𝗞𝗢 𝗚𝗥𝗔𝗡𝗜𝗖𝗬 !

💈 01640 Coswig

👑wynagrodzenie 1800 EURO NETTO ( ewentualnie ze świętami + 300 EURO )

🛎 start: 26.10.2023

Poszukujemy Opiekunki do Seniora, który zachorował na Parkinsona. Jest on nadal sprawny jak na swój wiek (88 lat). Rzadko potrzebuje wsparcia, jednak rodzina chciałaby aby ktoś monitorował czy prawidłowo się wykąpał, ubrał oraz czy dobrze się odżywia. Senior dwa razy w tygodniu uczęszcza do Tagespflege, Opiekunka ma wtedy czas dla siebie.

Senior jest miły i przyjacielski. Jednak z powodu choroby stał się coraz bardziej wycofany i nie ma już prawie żadnych zainteresowań. Dużo śpi i lubi jeść.

Noce przesypia.

Osobny pokój z łazienką dla Opiekunki

Rodzina mieszka 22 km dalej – w razie potrzeby są do dyspozycji.

Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

PFLEGE MIT HERZ POLEN 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *