GermanPolishEnglish

ZLECENIE DO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

𝗦𝗨𝗣𝗘𝗥 𝗠𝗜𝗘𝗝𝗦𝗖𝗘 𝗣𝗥𝗔𝗖𝗬 !!! 𝗣𝗥𝗔𝗖𝗔 𝗗𝗢 𝗦́𝗪𝗜𝗔̨𝗧 !!!

𝟭𝟴𝟬𝟬 𝗘𝗨𝗥𝗢 𝗡𝗘𝗧𝗧𝗢 🎉🎉🎉

𝗪𝗬𝗠𝗔𝗚𝗔𝗡𝗘 𝗣𝗥𝗔𝗪𝗢 𝗝𝗔𝗭𝗗𝗬

🌼 Start 22-25 października

🌳50859 Köln

Przyjazna para seniorów, którzy poszukują Opiekunki głównie w charakterze gosposi. Gotowanie, prowadzenie domu, zakupy, wspólne spacery. Jedyne co to należy zobaczyć czy Senior wykąpał się i ubrał prawidłowo. Nadal chce robić to sam.

Duży dom, z ogrodem, przychodzi sprzątaczka raz w tygodniu oraz ogrodnik. Seniorzy przy ładnej pogodzie siedzą często w ogrodzie.

Konieczne prawo jazdy ( VW Golfa i Mercedesa Klasy G)

Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

PFLEGE MIT HERZ POLEN 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *