GermanPolishEnglish

ZLECENIE DO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

🌳 79777 Riedern

wynagrodzenie 1700 EURO NETTO

start: wyjazd w przeciągu tygodnia

Opieki potrzebuje samotnie mieszkający Senior, który ma zdiagnozowane początkowe stadium demencji oraz Polineuropatię ( ma zawroty głowy).

Podopieczny jest osoba wykształconą, kulturalną, rodzina określa go jako gentleman’a. Dostęp do Wi-Fi, wymagane prawo jazdy, ewentualnie zakupy można zrobić rowerem.

Podopieczny porusza się z rollatorkiem, na zewnątrz dla asekuracji potrzebuje już wózka, bo nie jest w stanie przejść długich spacerów.

Ważne aby Opiekunka gotowała ze świeżych produktów, dużo warzyw, owoców.

Można robić zakupy na rowerze, rower jest dostępny

Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

PFLEGE MIT HERZ POLEN 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *