GermanPolishEnglish

ZLECENIE DO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

🏡 32791 Lage

📍 start 20.10.2023

🖌praca na 6 tygodni ( do świąt) lub ze świętami + 300 EURO

💓wynagrodzenie : 1800 EURO NETTO

Poszukujemy Opiekunki – minimum komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego, do podopiecznej Pani Doris – 70 lat, 165cm, 60 kg. Podopieczna jest osobą chorą na artrozę, osteoporozę oraz reumatyzm. Jest spokojna, wspólpracuje z Opiekunką. Potrzebuje pomocy podczas higieny, kąpieli oraz ogólnego prowadzenia domu. Trzeba jej pomóc podczas wstawania – wziąć ją pod rękę / pod ramię. Seniorka mimo, iż nie ma demencji bywa opryskliwa.

Rodzina szuka Opiekunki, która nie będzie brała jej słów do siebie – kobieta słucha się Opiekunki i wykonuje polecenia, jednak często pyskuje i mówi różne, czasami niemiłe rzeczy.

Mieszka w domu jednorodzinnym, dla Opiekunki osobny pokój, łazienka i internet.

Zakupy w odległości spaceru.

Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

PFLEGE MIT HERZ POLEN 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *