GermanPolishEnglish

Zlecenie gdzie można zjechać do domku na ŚWIĘTA, a potem wrócić!Samotna seniorka, niedaleko Drezna, OBOK POLSKIEJ GRANICY

Wynagrodzenie: 1400€
Znajomość języka: PODSTAWOWA
Rozpoczęcie pracy: 16.12.2022-22.12.2022 i od 30.12.2022
Lokalizacja: 01662 Miśnia, Niemcy

Pani Siegrid, samotna seniorka | 82 lata | 150 cm | 45 kilo
Poszukujemy opiekunki da samotnej seniorki. Opiekunka może przyjechać w tym tygodniu a później zjechać do domku do rodziny na święta na tydzień i później ponownie wrócić na zlecenie.
Seniorka mieszka sama w mieszkaniu w małym mieście obok Drezna. Seniorka jest po udarze, ma łagodną demencję i lekką niewydolność serca. Porusza się ona z pomocą wózka inwalidzkiego lub rollatora, nogi i ręce ma dalej dosyć sprawne. Seniorka korzysta z wkładek do inkontynencji i krzesełka toaletowego.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki.
Sklep znajduje się w odległości kilku minut spacerem od mieszkania

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 12 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *