GermanPolishEnglish

Zlecenie nad morzem! Samotna, mobilna seniorka. 1600€+400€

Wynagrodzenie: 1600€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: w przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 26506 Norden, Niemcy

Pani Jolanta jest spokojną i bardzo życzliwą seniorką która ma 86 lat, 170 centymetrów wzrostu i waży 75 kilogramów. Seniorka jest osobą mobilną, jednak ze względu na wiek zależnie od dnia czasami na dłuższe spacery korzysta z rollatora ewentualnie wózka, ale to rzadko i sama przechodzi na niego. Seniorka mówi w języku rosyjskim również, uwielbia chodzić na spacery i oglądać telewizję.
Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym w małym mieście.
Pomoc potrzebna jest przede wszystkim przy czynnościach związanych z obowiązkami domowymi takimi jak sprzątanie i gotowanie jak również wsparcie przy podstawowej higienie podopiecznej.
W domu dla opiekunki przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia z dobrym dostępem do Internetu. W pokoju jest też telewizor. Dla opiekunki też jest prywatna łazienka. Sklep znajduje się w odległości spaceru od domu.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 55 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *