GermanPolishEnglish

ZLECENIE OD 22 STYCZNIA ! DO STARSZEJ PANI !

🏠 KOD POCZTOWY: 86609 Donauwörth

START: 22.01.2024 r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! język-komunikatywny

💗SENIORKA: Pani Olga, 88lata, 58kg, 148cm

Dla Naszej Podopiecznej poszukujemy Opiekunki.

Seniorka, Pani Olga cierpi na następstwa Udaru, który przeszła. Zmaga się również z alergią, zaburzeniami rytmu serca i osteoporozą. Po domu porusza się przy pomocy chodzika , natomiast dłuższe wyjścia wymagają użycia wózka, ponieważ są zbyt męczące dla Pani. Używa wkładek higienicznych do bielizny. Podczas zmiany pozycji potrzebuje pomocnej dłoni.

Podopieczna jest bardzo ciepła i pogodna. Uwielbia wszystkie tematy związane z pieczeniem i gotowaniem. Interesuje się też robótkami ręcznymi. często rozwiązuje krzyżówki.

Starsza Pani potrzebuje wsparcia w czynnościach życia codziennego, tj. higiena osobista, kąpiel, wstawanie, ubieranie się/rozbieranie, pomoc przy spożywaniu posiłków-podanie łyżki, widelca, itd. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach domowych, np. pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów, podawanie leków

🎈Dla Opiekunki jest zapewniony pokój z dostępem do internetu w niedużym miasteczku !!🎈

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *