GermanPolishEnglish

! ZLECENIE OD ZARAZ ! DO SAMOTNEJ SENIORKI !

🏠 KOD POCZTOWY: 49626 Berge

START: 19.01.2024 r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! komunikatywny język niemiecki

💗SENIORKA: Pani Ilse, 90lat, 65kg, 165cm

Poszukujemy Opiekunki dla Samotnej Pani Ilse. U Seniorki zdiagnozowano początki Demencji. Starsza Pani cierpi również na upośledzenie chodzenia z powodu złamania szyjki kości udowej. Pomimo chorób i wieku, Pani stara się wykonywać jak najwięcej zadań samodzielnie. Porusza się przy pomocy rollatora, korzysta z łazienki z lekką asekuracją. Podopieczna budzi się w nocy 1-2 razy, by pójść do to toalety.

Podopieczna jest osobą wrażliwą na przyrodę i otoczenie. Uwielbia zieleń, kwiaty oraz zwierzęta. Bardzo lubi oglądać TV.

Seniorka potrzebuje wsparcia w wykonywaniu czynności codziennych, tj. higiena osobista, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, podawanie leków, itd.

Pomoc jest również niezbędna w drobnych pracach domowych, np. pranie, prasowanie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, itp.

Dla Opiekunki zagwarantowany jest w pełni wyposażony pokój z TV + WIFI + prywatna łazienka !

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *