GermanPolishEnglish

ZLECENIE OD ZARAZ !!!

🏡 KOD POCZTOWY: 82256 Fürstenfeldbruck

STRART: 23.01.2024

💰 WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! Komunikatywny język niemiecki

💖SENIORKA: Pani Gertrud, 89lat, 70kg, 170cm

Poszukujemy Opiekunki dla Pani Gertrud. Seniorka przeszła Udar, zmaga się również z Demencją. W nerkach ma guza, którego nie da się już usunąć. Choruje na artrozę i niewydolność serca. W chwili obecnej jest jest już osobą leżącą. Wszystkie czynności dotyczące Starszej Pani są wykonywane w obrębie łóżka. Pani, nie przemieszcza się. Przesypia całe noce!!

Pani Gertrude potrzebuje wsparcia w każdej dziedzinie życia codziennego.

Pani mieszka wraz z mężem, który jest w pełni zdrowy, aktywnie pomaga Opiekunce w gotowaniu i drobnych pracach domowych. Rodzina regularnie odwiedza Seniorów, przy czym pomagają, np. w ciężkich zakupach.

😍Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym, gdzie dla Opiekunki przygotowany jest w pełni wyposażony pokój + wifi !!!😍

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *