GermanPolishEnglish

ZLECENIE U 61-letniego MĘŻCZYZNY ! 

📍 𝐬𝐭𝐚𝐫𝐭: : 𝟎𝟑.𝟎𝟗.

💸 𝐖𝐲𝐧𝐚𝐠𝐫𝐨𝐝𝐳𝐞𝐧𝐢𝐞 𝟏𝟖𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 𝐍𝐄𝐓𝐓𝐎

🏡 𝟑𝟎𝟒𝟓𝟓 𝐇𝐚𝐧𝐨𝐰𝐞𝐫

Poszukujemy Opiekunki do młodego mężczyzny, dotkniętego chorobą Parkinsona. Podopieczny ma dopiero 62 lata. Choroba mężczyzny obejmuje wykazuje typowe objawy choroby Parkinsona, nadal jest sprawny fizycznie, lubi chodzić na spacery. sytuacja jest dla rodziny trudna, ponieważ mężczyzna w ciągu dnia wydaje się sprawny umysłowo, nadal czyta gazety i książki, gra w Scrabble i Sudoku. Niestety czasami występują problemy z orientacją, szczególnie gdy jest po za domem.

W nocy jest przeważnie zdezorientowany, około 2 razy w nocy chodzi do toalety, zamówiono mu krzesło toaletowe, więc trzeba mu tylko pomóc przy przesiadaniu się z łóżka na krzesło toaletowe, potem potrzebuje pomocy przy wstawaniu i kładzeniu się.

W domu po za podopiecznym mieszka jego żona, która codziennie chodzi do pracy (8-16 lub 9-18) oraz dwójka dzieci (18 i 22 lata) które są samodzielne i realizują swoje zajęcia szkolne lub zawodowe.Oboje sami gotują i sami sprzątają pokoje, pranie etc.

W domu są również 3 KOTY którymi opiekuje się rodzina.Mieszkają w domu z ogrodem, Opiekunka ma swój osobny pokój z internetem. Kuchnia jest otwarta, rodzina je głównie wegetariańskie jedzenie, mięso lub ryby jedzą mniej więcej raz w tygodniu, ale chętnie kupią mięso dla Opiekuna, jeżeli ma inne upodobania kulinarne.

Są to spokojni, wykształceni i spokojni ludzie, przytrafiła się im wielka tragedia, gdy zachorował mąż i ojciec. Potrzebują pomocy aby podczas ich nieobecności, mężczyzna był pod opieką.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?

Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

PFLEGE MIT HERZ POLEN 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu

💶 𝐎𝐟𝐞𝐫𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲 𝐝𝐨 𝟐𝟓𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 𝐏𝐑𝐄𝐌𝐈𝐈 𝐖𝐀𝐊𝐀𝐂𝐘𝐉𝐍𝐄𝐉 – 𝐏𝐫𝐞𝐦𝐢𝐚 𝐨𝐛𝐨𝐰𝐢𝐚̨𝐳𝐮𝐣𝐞 𝐨𝐤𝐫𝐞𝐬 𝐨𝐝 𝟏.𝟎𝟔.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐝𝐨 𝟑𝟎.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐣𝐞𝐳̇𝐞𝐥𝐢 𝐎𝐩𝐢𝐞𝐤𝐮𝐧/𝐎𝐩𝐢𝐞𝐤𝐮𝐧𝐤𝐚 𝐰𝐲𝐣𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐳 𝐧𝐚𝐦𝐢 𝐰 𝐨𝐤𝐫𝐞𝐬𝐢𝐞 𝐰𝐲𝐳̇𝐞𝐣 𝐰𝐲𝐦𝐢𝐞𝐧𝐢𝐨𝐧𝐲𝐦 𝐧𝐚 𝟗𝟎 𝐝𝐧𝐢 ( 𝟏𝟐 𝐭𝐲𝐠𝐨𝐝𝐧𝐢)

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *