GermanPolishEnglish

ZLECENIE W MONACHIUM 1600€+400€

Wynagrodzenie: 1600€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: 18.11.2022
Lokalizacja: 80809 Monachium, Niemcy

Samotna seniorka Pani Edeltruad poszukuje opiekunki. Seniora choruje na Alzheimera w związku z tym potrzebuje kogoś do pomocy na miejscu, ponieważ seniorka mieszka sama.
Podopieczna ma 91 lat i waży 65 kilogramów mieszka w domu wielorodzinnym sama. Na miejscu jest przygotowany i w pełni wyposażony pokój z dostępem do Internetu.
Seniorka jest w pełni mobilna, sama wchodzi po schodach potrzebuje lekką pomoc w dbaniu o higienę czy ubieraniu się. Pomimo mobilności seniorka ma na miejscu do dyspozycji wózek inwalidzki lub rollator w razie jakiejś potrzeby.
Seniorka bardzo lubi słuchać muzyki klasycznej, w ciągu dnia również potrafi sobie śpiewać pod nosem 😛 nie mówi dużo, ze względu na wiek jest również trochę smutna czasami. Jest bardzo spokojna i przyjazna.
Sklepy znajdują się w odległości spaceru od mieszkania, kilka minut pieszo.
W ciągu dnia nie ma żadnego problemu z czasem wolnym dla opiekunki.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 46 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *