GermanPolishEnglish

Zlecenie w okolicy Bielefeld, sporo czasu wolnego na zleceniu

Wynagrodzenie: 1800€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: Dobra
Rozpoczęcie pracy: 17.11.2022
Lokalizacja: 33758 Schloß Holte-Stukenbrock, Niemcy

Pan Rudolf poszukuje opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego. Senior jest osobą głównie leżącą. Jest dostępny też wózek inwalidzki. Na miejsce przychodzą pielęgniarki, dbają o ewentualne odleżyny podopiecznego czy o cewnik. Senior ma bardzo łagodną demencję i problemy ze stawami. Pan Rudolf ma 85 lat, 190 centymetrów wzrostu i 80 kilogramów. Senior korzysta z pieluch. Na miejsc u mieszka też żona seniora
Zlecenie jest w domu jednorodzinnym w którym dla opiekunki jest przygotowana ładna w pełni wyposażona sypialna z radiem, telewizorem, dobrym podłączeniem do Internetu i prywatną łazienką.
W ciągu dnia jest sporo czasu wolnego dla opiekunki, ponieważ senior lubi spędzać czas sam w sypialni, oglądając przy tym telewizję.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 58 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1800 EURO
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: 17.11.2022
Lokalizacja: 33758 Schloß Holte-Stukenbrock, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *