GermanPolishEnglish

Zlecenie z PODSTAWAMI JĘZYKA, północne Niemcy

Wynagrodzenie: 1600€+400 premii świątecznej
Znajomość języka: Podstawowa
Rozpoczęcie pracy: Od zaraz
Lokalizacja: 21789 Wingst, Niemcy

Pani Ingrid poszukuje opiekunki. Seniorka ma 85 lat, waży 55 kilogramów i ma 160 centymetrów wzrostu, choruje na Parkinsona, przez co porusza się z pomocą rollatora, potrzebuje przy tym jedynie wsparcia.
Pani Ingrid mieszka z mężem, ma 90 lat, waży 70 kilogramów i ma 170 centymetrów wzrostu. Senior potrzebuje jedynie dwa razy w tygodniu pomocy przy braniu prysznica, ewentualnie przy ubieraniu się, jest w pełni mobilny.
Zlecenie jest w domku jednorodzinnym na wsi.
Dla opiekunki jest przygotowane dwupokojowe mieszkanie z telewizorem i łazienką.
Seniorzy bardzo dużo odpoczywają, sporo śpią.
Na miejscu jest dostępny samochód, seniorzy prosili by opiekunka miała prawo jazdy.

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 13 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *