GermanPolishEnglish

! MIŁA I KULTURALNA SENIORKA POSZUKUJE OPIEKUNKI !

🏠 KOD POCZTOWY: 01796 Pirna

🛫 START: 15.01.2024 r.

💲 WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💥 SENIORKA: Pani Rozwitha, 76 lat, 80kg, 163cm

Dla samotnej Pani Rozwithy poszukujemy miłej Opiekunki. Seniorka cierpi głównie z powodu następstw związanych z osłabieniem starczym. Starsza Pani, po domu porusza się korzystając z pomocy rollatora, natomiast w dalsze dystanse (spacery) potrzebuje użycia wózka. Używa wkładek higienicznych do bielizny.

Podopieczna potrzebuje pomocy przede wszystkim podczas wykonywania czynności życia codziennego, tj. higiena osobista, kąpiel, wstawanie, siadanie, ubieranie się/rozbieranie, podawanie leków, itd.

Niezbędna jest także pomoc przy drobnych zajęciach gospodarczych w domu, np. pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów, itp.

💗Dla Opiekunki Super warunki 💗 w pełni wyposażony pokój z dostępem do internetu + własna łazienka! 💗 w pięknym domu jednorodzinnym! 💗

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *