GermanPolishEnglish

MOBILNA STARSZA PANI ! BARDZO DOBRE MIEJSCE PRACY !

🏡78073 Bad Dürrheim

🪅 wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego

⛩ wynagrodzenie 1700 EURO NETTO

Bardzo miła starsza kobieta, z zawodu reżyserka, ze względu na starcze osłabienie, porusza się przy pomocy rollatora i ze względu na swój wiek potrzebuje wsparcia w życiu codziennym.

Nosi aparat słuchowy i okulary. Często zbiera się jej woda w nogach, przez co pojawia się częściowe zapalenie stawów w nogach i rękach. Potrzebuje pomocy podczas ubierania, rozbierania oraz higieny.

Seniorka mieszka w dużym dom jednorodzinnym,

Dwóch synów mieszka w tym samym domu ale mają osobne mieszkania.

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *