GermanPolishEnglish

! OFERTA NA JUŻ ! OPIEKUNKA DO STARSZEGO PANA !

🏠 KOD POCZTOWY: 01640 Coswig

🛫 START: od zaraz

💲 WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💥 SENIOR: 88 lat, 72kg, 172cm

Poszukujemy Opiekunki do Seniora, który zachorował na Parkinsona. Podopieczny ma również początki Demencji. Jest on nadal sprawny jak na swój wiek. Rzadko potrzebuje wsparcia, jednak rodzina chciałaby aby ktoś monitorował, czy prawidłowo się wykąpał, ubrał oraz czy dobrze się odżywia. Senior dwa razy w tygodniu uczęszcza do Tagespflege. Porusza się powoli , ale samodzielnie. Opiekunka ma wtedy czas dla siebie. Przesypia całe noce!

Senior jest bardzo miły i przyjacielski. Jednak z powodu choroby stał się coraz bardziej wycofany i nie ma już prawie żadnych zainteresowań. Bardzo dużo śpi i lubi jeść.

Rodzina mieszka 22 km dalej – w razie potrzeby są do dyspozycji.

💥Dla Opiekunki Super warunki 💥- w pełni wyposażony pokój z dostępem do internetu + własna łazienka! 💥

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *