GermanPolishEnglish

SUPER ZLECENIE NA ZASTĘPSTWO!

Wynagrodzenie: 1750€ + 400€ premii
Znajomość języka: Dobra
Rozpoczęcie pracy: 13.12.2022
Lokalizacja: 76307 Karlsbad, Niemcy

Na zleceniu właśnie jest nasza opiekunka, która jest tam od dawna i chce zjechać na 6 tygodni odpocząć sobie troszkę, urlop sobie zrobić 🥰
Na miejscu są super warunki mieszkaniowe dla opiekunki. Domek jest bardzo ładny, świeżo po remoncie. Dla opiekunki śliczna sypialnia z telewizorem i prywatną łazienką. Bardzo spokojne zlecenie. 😇
Senior choruje na demencję i ze względu na wiek porusza się na nowym wózku inwalidzkim, na który przechodzi na spokojnie sam.
Senior mieszka z żoną, która robi zakupy i bardzo odciąża opiekunkę. 🎉
Seniorka będzie niedługo wyjeżdżać na trzy tygodnie do sanatorium przez co opiekunka będzie sama z seniorem przez połowę czasu trwania pracy.
Senior dwa raz w tygodniu jest odbierany i zawożony do domu opieki na kilka godzin, jest to czas wolny dla opiekunki.
Na zleceniu trzeba pomóc seniorowi z higieną, pomóc w zadbaniu o dom i ugotować mu posiłki.
Senior bardzo długo śpi, po porannej higienie wraca do łóżka i leży w nim czasem i do 10:00
NIE MA TRANSFERU
NIE MA PRACY W NOCY

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 23 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *