GermanPolishEnglish

ZLECENIE PRZY GRANICY !! HALLE !! DO SAMOTNEJ SENIORKI !!

🏣 KOD POCZTOWY: 06128 Halle ( Saale )

START: 29.01.2024

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💖 SENIORKA: Pani Margot, 88lat, 70kg, 165cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Margot. Seniorka cierpi na niewydolność serca, arytmię serca i nadciśnienie. Zmaga się również ze zwyrodnieniem plamki żółtej i artrozą wszystkich stawów. Używa wkładek higienicznych do bielizny, ma założony cewnik moczowy. Podopieczna jest osobą leżącą, więc wszelkie czynności dotyczące Pani są wykonywane w przestrzeni łóżka. PRZESYPIA CAŁE NOCE !!!

Pani potrzebuje wsparcia w wykonywaniu codziennych czynności życiowych, takich jak higiena osobista, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, podawanie leków, itd. Niezbędna jest również pomoc Opiekunki w drobnych pracach gospodarczych w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, pielęgnacja roślin, wizyty lekarskie, robienie zakupów ( sklepy w odległości 5 minut ).

Seniorka mieszka w apartamentowcu, gdzie dla Opiekunki jest zapewniony w pełni wyposażony pokój z balkonem.

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *