GermanPolishEnglish

Bardzo lekkie zlecenie bardziej do pomocy w domu.

Wynagrodzenie: 1500€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: komunikatywny
Rozpoczęcie pracy: 15.11.2022
Lokalizacja: 86633 Neuburg an der Donau, Niemcy

Poszukujemy opiekunki dla seniorki chorej na Parkinsona z bardzo łagodną demencją, która jest mobilna. Nie ma na zleceniu pracy w nocy, seniorka też nie ma inkontynencji. Na zleceniu wymagane jest prawo jazdy.
Zlecenie jest w domu jednorodzinnym w którym dla opiekunki przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia z połączeniem Internetowym i prywatną łazienką.
Na zleceniu pomoc głownie potrzebna jest przy dbaniu o dom, posprzątaniu, ugotowaniu, zrobieniu prania. Pani Edith czasami potrzebuje pomocy by się przebrać, ewentualnie jeszcze przy jakiś czynnościach związanych z podstawową higieną.
Na miejscu dostępny jest samochód z automatyczną skrzynią biegów.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki.
Prosili o to by opiekunka nie paliła papierosów.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 46 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *