GermanPolishEnglish

Zlecenie do samotnego seniora.

Wynagrodzenie: 1800€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: 28.11.2022
Lokalizacja: 72296 Schopfloch, Niemcy

Poszukujemy opiekunki do samotnego seniora. Pan Peter ma 58 lat, 170 centymetrów wzrostu i waży 83 kilo i ma 170 centymetrów wzrostu. Senior ma problemy z wątrobą poza tym jest zdrowy i w pełni mobilny.
Senior czasami lubi wypić sobie trochę wina, zdarza się to, jednak jest osobą bardzo przyjazną i otwartą, bardzo wrażliwą i życzliwą. Senior bardzo lubi sobie zjeść, jest smakoszem i uwielbia słuchać muzyki.
Senior nie potrzebuje pomocy w higienie, głównie chodzi o podstawowe czynności związane z dbaniem o mieszkanie, sprzątaniem i gotowaniem.
Na miejscu jest samochód z automatyczną skrzynią biegów, Pan Peter prosił by opiekunka miała prawo jazdy.
Dla opiekunki przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia z dostępem do Internetu i prywatną łazienką.
W ciągu dnia jest sporo czasu wolnego dla opiekunki.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 46 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *