GermanPolishEnglish

Zlecenie w okolicy Kolonii.

Wynagrodzenie: 1700€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: 05.12.2022
Lokalizacja: 53721 Siegburg, Niemcy

Poszukujemy opiekunki do seniora mieszkającego z żoną w domu wielorodzinnym. W tym samym domu mieszka rodzina seniorów, część z nich mówi po polsku, jednak prosili by opiekunka znała język niemiecki w dobrym stopniu ze względu na komunikację z seniorami.
Na zleceniu nie wykonuje się ciężkiego transferu, senior choruje na Parkinsona i w związku z tym porusza się czasami z pomocą rollatora, a czasami z użyciem laski do chodzenia. Pomoc potrzebna jest przy podstawowej higienie podopiecznych i przy wykonywaniu codziennych obowiązków domowych związanych z prowadzeniem mieszkania.
Na miejscu dla opiekunki przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia z dobrym połączeniem Internetowym.
Seniorzy interesują się kulturą niemiecką, muzyką teatrem, lubią także oglądać sportowe programy i ogólnie telewizję. Seniorzy bardzo lubią chodzić na spacery. Do seniorów przychodzą też pielęgniarki.

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 45 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *