GermanPolishEnglish

Samotna seniorka poszukuje opiekunki, brak nocek, nie ma transferu!

Wynagrodzenie: 1600€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: 20.11.2022
Lokalizacja: 57399 Kirchhundem, Niemcy

Poszukujemy opiekunki do samotnej mobilnej seniorki, która jest po udarze i choruje na demencję, mimo to jest osobą mobilną. Seniorka ma 87 lat, waży 65 kilogramów i ma 160 centymetrów wzrostu. Pani Urszula jest osobą bardzo spokojną i samodzielną, lubi oglądać telewizję i śpiewać sobie pod nosem 😊
Podopieczna porusza się z pomocą rollatora lub laski do chodzenia. Potrzebuje wsparcia przy podstawowej higienie i przy codziennych obowiązkach domowych.
Rodzina mieszka niedaleko i w razie potrzeby chcą pomagać, robić zakupy czy jechać z Panią Urszulą do lekarza.
Dla opiekunki w tym domku jednorodzinnym jest przygotowana w pełni wyposażona sypialnia z telewizorem i połączeniem Internetowym a także z prywatną łazienką.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki
Na zleceniu nie ma pracy w nocy
Na zleceniu nie ma transferu.

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 41 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *